Aktualności 2018/2019

2019-06-19 14:30:22

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Ostatni dzwonek roku szkolnego zabrzmiał o godzinie 8.00 :) W naszej uroczystości wziął udział Wicestarosta PWZ Pan Wojciech Białas, który pogratulował osiągnięć oraz życzył dobrych i bezpiecznych wakacji. Kończąc pięcioletnią kadencję Pan Dyrektor ucałował Sztandar szkoły i stwierdził, że "dyrektorem się bywa, a nauczycielem się jest." Podziękował za współpracę Organowi Prowadzącemu, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom, polecając pamięci szkoły "papieskie szlaki" przed Stuleciem urodzin Patrona i wartości zapisane w Misji Liceum: "OSOBA" czyli szacunek, "CZYN" czyli zaangażowanie oraz "ODPOWIEDZIALNOŚĆ". Jesteśmy dumni z: Zosi, Laury, Adama, Wojciecha i Andrzeja - Wyróżnionych za osiągnięcia w nauce, oraz: Eriki, Janka i Mateusza - Wyróżnionych za zaangażowanie w życie szkoły. Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców. Wśród wyróżnionych znaleźli się także: ks. Krystian, który zmienia parafię i Pani Maria Rogowicz, sekretarz liceum, która w czerwcu świętuje 30 lecie pracy zawodowej. Na zakończenie Wojciech Derentowicz zaczarował słuchaczy utworem Andrew Yorka pt. "Home."