2019-09-02 10:14:18

Inauguracja roku szkolnego

2 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2019/2020. Powiat Warszawski Zachodni reprezentował członek Zarządu PWZ p. Wiesław Pszczółkowski. Po skierowaniu kilku słów do przybyłych nauczycieli, rodziców i uczniów odczytał akt powierzenia obowiązków Dyrektora szkoły p. Markowi Wiśniewskiemu. Nowy Dyrektor w swoim przemówieniu nakreślił główne cele edukacyjno-wychowawcze na nadchodzący rok z naciskiem na obchody setnej rocznicy urodzin Patrona szkoły, która przypada w maju 2020 r. Nie zabrakło życzeń wszelkiej pomyślności w nowym roku szkolnym dla nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Miłym akcentem uroczystości było odczytanie przez członka zarządu PWZ podziękowań Starosty Powiatu dla ustępującego Dyrektora p. Łukasza Zięby.