2019-12-23 10:14:18

Wigilia szkolna i życzenia

W miniony piątek, 20 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie wigilijne uczniów, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Spotkanie uświetnił występ młodzieży, która zaprezentowała współczesną wersję „Opowieści wigilijnej”. Nie zabrakło śpiewu kolęd i pięknej aranżacji gitarowej świątecznego przeboju w wykonaniu Wojtka Derentowicza. Głoś zabrał dyrektor szkoły przekazując wszystkim życzenia wesołych, spokojnych świąt. Dalej zasiedliśmy do wspólnego stołu, zastawionego pysznościami przygotowanymi przez uczniów. Jako społeczność szkolna składamy Naszym Uczniom, ich Rodzicom i Opiekunom, Pracownikom, Absolwentom oraz Sympatykom spokojnych i radosnych świąt spędzonych w gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w nowym, 2020 roku!