2020-01-29 09:07:40

100 dni przed maturą

Na sto dni przed maturą, 25 stycznia bieżącego roku, maturzyści, uczniowie klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Wojtyły, bawili się w lokalu „Villa Vinci” w Dziekanowie Nowym. Tradycyjnie, uroczystym polonezem zainaugurowano bal, którego oficjalnego otwarcia dokonał Dyrektor LO, P. Marek Wiśniewski. Do tegorocznych abiturientów zwrócili się także: członek Zarządu PWZ, P. Romuald Reszka oraz Burmistrz Łomianek P. Małgorzata Żebrowska-Piotrak. Zaproszeni goście życzyli wszystkim dobrej i udanej zabawy oraz powodzenia na maturze. Uczniowie przekazali podziękowania za opiekę i wsparcie dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli oraz rodziców. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości!

Polonez w wykonaniu uczniów LO