2020-04-09 19:07:40

Życzenia Wielkanoc 2020

Tegoroczne Święta Wielkiej Nocy z uwagi na panującą epidemię koronawirusa mają wymiar szczególny. Nie sposób nie podjąć w tym czasie refleksji na temat kruchości ludzkiego życia. Kolejne obostrzenia dotyczące naszego funkcjonowania w przestrzeni publicznej również pozwalają docenić wachlarz swobód, którymi na co dzień dysponujemy. Szkoła jest tutaj dobrym przykładem. Wyrażam przekonanie, że zarówno nauczyciele jak i uczniowie chcieliby jak najszybszego do niej powrotu.

Życząc radosnego świętowania Zmartwychwstania Pańskiego chciałbym złożyć serdeczne podziękowania Nauczycielom, którzy podejmują na co dzień ogromny trud zapewnienia kontynuacji pracy dydaktyczno-wychowawczej w naszej szkole. Dziękuję Rodzicom i Opiekunom za zrozumienie sytuacji i wszelkie słowa wsparcia płynące z ich strony. Podziękowania kieruję również do Uczniów, którzy wykazują duże zaangażowanie w bieżącej pracy. Wiem, że Wasz wysiłek przyniesie odzwierciedlenie w wynikach oraz przygotuje Was do stawiania czoła wyzwaniom dnia codziennego.

Niech te święta będą źródłem nadziei, której potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek. Życzę Wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt!

Dyrektor LO, Marek Wiśniewski