2020-06-04 19:07:40

Bez lekcji w szkole do wakacji

Na mocy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 3 czerwca 2020 r. do końca roku szkolnego tj. do 26 czerwca na terenie kraju obowiązuje ograniczenie w funkcjonowaniu szkół. Nauka odbywa się zdalnie za pomocą technik kształcenia na odległość. Jednakże od 1 czerwca dla wszystkich uczniów istnieje możliwość odbywania konsultacji na terenie szkoły z danego przedmiotu po wcześniejszym umówieniu z nauczycielem i z zachowaniem limitu osób uczestniczących.

8, 9 oraz 10 czerwca z uwagi na odbywający się egzamin maturalny z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego są dniami wolnymi o zajęć dla uczniów klas 1 i 2.

Informacja dotycząca harmonogramu wręczania świadectw promocyjnych uczniom zostanie przekazana w późniejszym terminie.