Aktualności 2021/2022

2020-10-18 10:14:18

#uKarola

Celem minionego tygodnia upływającego pod hasłem #uKarola było zakończenie projektu edukacyjnego LOLEK_100, który miał mieć finał w Rzymie. Jednak z wiadomych powodów nie doszło do jego realizacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych uczniów – zorganizowaliśmy tydzień integracyjny połączony z obchodami minionych setnych urodzin Karola Wojtyły. Każdego dnia wykonywali oni zadania, które służyły bliższemu poznaniu społeczności klasowej i szkolnej oraz – co oczywiste – Naszego Patrona.

Przechadzając się korytarzem szkolnym można zauważyć efekty pracy każdej klasy. Finał akcji odbył się w piątek, kiedy to uczniowie zmierzyli się w turnieju wiedzy. Nie ukrywajmy – było emocjonująco. Na koniec jak to podczas urodzin, każda klasa otrzymała tort i w dobrych humorach opuściła mury szkoły. Obyśmy w pełnym składzie wrócili do niej jak najszybciej.