Aktualności 2021/2022

2021-06-26 10:15:20

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dobiega końca kolejny rok szkolny. Mijające 10 miesięcy upłynęło głównie pod znakiem nauki zdalnej. Tym większe podziękowania należą się Gronu Pedagogicznemu, Uczniom oraz ich Rodzicom/Opiekunom. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej proces edukacji mógł przebiegać efektywnie, z korzyścią dla uczniów. Trudny czas uwidocznił nam wszystkim istotę kontaktu z drugim człowiekiem. Wiemy już, że nawet najlepsze formy pracy na odległość nie zastąpią obecności w murach szkoły. Oby nowy rok szkolny nam to umożliwił. To czas, w którym gratulujemy osiągniętych wyników uczniom kończącym kolejny rok nauki. Przepełnia Nas duma z ilości świadectw z wyróżnieniem. Czas na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia we wrześniu!

zdjęcia z wydarzenia