Powiatowe Święto Edukacji Narodowej

0 Comments

Dzisiaj w Naszej szkole obchodziliśmy Powiatowe Święto Edukacji Narodowej. Gościliśmy Pana Starostę Jana Żychlińskiego, członka Zarządu Powiatu Warszawskiego Zachodniego Pana Romualda Reszkę, Naczelnik Wydziału Oświaty Panią Annę Pakocę, dyrektorów szkół średnich z powiatu wraz z wyróżnionymi nauczycielami. Dyrektor powitał przybyłych gości nawiązując do okoliczności historycznych ustanowienia Komisji Edukacji Narodowej. Dzisiejsza uroczystość miała także historyczny wymiar dla Naszego liceum. Od 1 stycznia organem prowadzącym szkołę będzie Gmina Łomianki. Było to więc ostatnie spotkanie w takim gronie. Nie zabrakło  wspomnień i życzeń dalszego rozwoju szkoły. Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie, wyróżnionym nauczycielom życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Categories: