Europejski Dzień Języków Obcych w naszym liceum!

0 Comments

🌍 29 września, świętowaliśmy Europejski Dzień Języków Obcych w naszym liceum! 🌍
Nasi uczniowie przygotowali niesamowite kąciki związane z różnymi krajami na całym świecie. Każdy kącik oferował informacje o danym kraju, tradycje, kulturę oraz możliwość degustacji przysmaków charakterystycznych dla danej części świata. 🌮🌏
Nie zabrakło też emocjonującego quizu, który pozwolił uczestnikom przetestować swoją wiedzę o różnych krajach. 🧠🌐
Tego dnia gościliśmy również panią Kasię Jarzęmbski Harman, która urodziła się i wychowała w Republice Południowej Afryki. Pani Kasia przybliżyła nam historię, kulturę i tradycję tego kraju. Mogliśmy zobaczyć przepiękne zdjęcia i posłuchać afrykańskiej muzyki. Była to dla nas wszystkich wspaniała okazja do poszerzania horyzontów i zrozumienia różnorodności świata.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w ten wyjątkowy dzień pełen kulturalnych doświadczeń i wiedzy. To była niesamowita podróż przez świat! „

Categories: